Generátor prúdu Fencee energy DUO RF EDX 150

Kód: 2315
Siet 230V Batéria 12V
Značka: fencee
€445 €370,83 bez DPH
Do 3 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
5.6.2024
Možnosti doručenia

Zdroj napájania: 230 V / 12 V,
Napätie: 10000 V,
Spotreba zdroje: 200-1000 mA,
Vstupné energie: 20 J,
Výstupné napätie: 15 J

Detailné informácie

Podrobný popis

Výkonný kombinovaný zdroj elektrického ohradníka fencee energy DUO RF EDX150 je špeciálne navrhnutý pre dlhé (až 100 km) a vegetáciou zaťažené ohrady, kde je nutné zabezpečiť maximálnu účinnosť a spoľahlivosť.

S výstupným výkonom až 15 J dokáže zaistiť dostatočné napätie aj u trávou prerastených ohrád. Integrovaný mikroprocesor riadi celú prevádzku a zaručuje optimálny výkon zdroja. Zdroj je určený pre všetky typy zvierat predovšetkým pre diviaky, dobytok alebo lesnú zver a je vhodný aj pre mláďatá napr. (teľatá, žriebätá).

Zdroj môžete ovládať pomocou mobilného telefónu alebo z webového rozhrania prakticky odkiaľkoľvek na svete, kde je internetové pokrytie. A to pomocou technológie RF a cloudového riešenia.
K tomu je nutná inštalácia FENCE WiFi GATEWAY GW100 a pripojenie na fencee Cloud.

 

Základný dosah rádiovej komunikácie (RF) medzi zdrojom a gateway je až 10 km v bežnom teréne a zástavbe. V sťaženom napr. kopcovitom teréne sa dosah skracuje, naopak vo voľnom priestranstve môže byť aj dlhší. Pre zvýšenie dosahu prenosu signálu medzi zdrojom a gateway možné použiť externú anténu a tým zvýšiť dosah komunikácie až na vzdialenosť 30 km.

Veľký LCD displej s ovládacími tlačidlami prehľadne informuje o všetkých dôležitých hodnotách na ohrade. LED kontrolky a BARGRAF indikujú prevádzku zdroja, zobrazujú napätie na ohrade a tiež signalizujú prípadnú poruchu na ohradníku. Na zdroji môžete redukovať výstupnú energiu na 50%, napr. v prípade potreby šetriť batériu alebo pri použití pre iné zvieratá. Vďaka bezplatnej RF technológii nepotrebujete SIM kartu.

Zdroj je tiež vybavený špeciálnymi výstupmi:

  • Žltá svorka pre pripojenie ohrady s trvalo zníženou energiou. Táto žltá svorka sa využíva pre pripájanie na ohrady, v ktorých sa budú pohybovať mladšie a menšie zvieratá, aby dostali iba slabší, približne polovičný impulz. Tiež sa zapája samostatne na spodný vodič väčších ohrád, kde sa predpokladá prerastanie vegetácie, ale tento výstup je technologicky ošetrený proti stratám.
  • Zelená svorka pre pripojenie merania kvality uzemnenia. S ktorou môžete tak ľahko zistiť, či je súčasné uzemnenie dostačujúce, alebo je vzhľadom k situácii nutné uzemnenie zlepšiť (pridať zemniacu tyč, zavlažiť zemnenie, opraviť prepojenie). Pre kontrolné merania je potrebné inštalovať meraciu elektródu 10 metrov od uzemnenia zdroja.

Zdroje s výkonom vyšším ako 5 J sú vyrobené a spĺňajú špeciálne bezpečnostné požiadavky predpísané normou. Ide o časové oneskorenie 50 s pri navyšovaní výkonu z dôvodu zvýšeného zaťaženia ohrady. Ďalšou funkciou je varovanie pri náhlom zaťažení ohrady, napr. Spadnuté vetva, zamotané zviera alebo človek. Po šiestich impulzoch je spustený alarm – znie zvukový signál, bliká červená LED a je spomalená perióda impulzov na 3 s.

Súčasťou balenia:

  • zdroj fencee energy DUO RF EDX150
  • napájací adaptér 14 V / 2 A
  • základná RF anténa
  • zemniaci kábel 150 cm (očko-očko)
  • pripojovací kábel 100 cm (očko-srdiečko)
  • batériový kábel pre pripojenie energy RF k batérii
  • výstražná tabuľka
  • návod na obsluhu

Dodatočné parametre

Kategória: DUO
Záruka: 3 roky , záruka na IČO 3 roky
Hmotnosť: 4 kg
Zdroj napájania: Siet 230V + Batéria 12V
Výstupné napätie: 15 J

energy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: